שיקום מעטפת בניין

מצבים שבהם שיקום מעטפת בניין עלולים להיווצר מעבודה לא נכונה של חברת הבנייה, חיפויי אבן מאיכות ירודה או כמובן מהתיישנות והתבלות בחלוף השנים. במוקדם או במאוחר מעטפת הבניין תספוג נזקים עקב בלאי של חומרי הגלם, רטיבות או נזילות, או פגיעות קור וחום. שיקום יעיל של המעטפת הוא כזה שיהיה לטווח ארוך כמובן. כדי להשיג תוצאה יעילה, הדבר החשוב ביותר הוא הכרה לעומק של סוגי החיפויים ותכונותיהם, והכרת הכלים והחומרים הנכונים לשיקום החיפויים.

שיקום המעטפת אינו תהליך פשוט ואינו דומה לשיפוץ פנימי, שכן יש לבצעו בצורה מקיפה ויסודית. אך שיקום המעטפת היא השקעה משתלמת בין אם כדי לגור בסביבה אסתטית ושמורה, ובין אם להעלות את שווי הנכס. שכן קונים פוטנציאליים רבים מתרשמים מסביבת מגורים נעימה ובטוחה מלבד הדירה עצמה. אנחנו בא.ש. עבודות גובה בעלי ניסיון רב בשיקום מבנים אשר המעטפת שלהם נפגעה.

שיקום מעטפת בניין משתנה מבניין לבניין בהתאם לסוג הקירות החיצוניים, אך בעקרון השלבים לטיפול במעטפת דומים. קודם כל זיהוי הנקודות הזקוקות לשיקום במעטפת, לאחר מכן תיקון/טיפול ביסודות, שיקום קירות הבטון אם יש צורך. לאחר מכן שיפוץ וצביעה של הקיר/החלפת חיפויי האבן בצורה אסתטית ואטומה.

כיסוי מלא של המעטפת

חילוק נכון של העבודה על גבי פיגומים, גלישה בסנפלינג, במות הרמה וכו' היא חלק קריטי בשיקום המעטפת. גישה נכונה לחלקי המעטפת תחסוך זמן רב והוצאות מיותרות.

רמת גימור

אנחנו נדאג לבצע את העבודה ע"פ רמת הגימור הרצויה של הלקוח, ונשמח לייעץ על דרך הביצוע כדי להגיע לתוצאה הרצויה ביעילות.

שיקום ארוך טווח

שימוש נכון בחומרים, והכרת התהליך הנכון לשיקום מבטיח אריכות ימים למעטפת הבניין שלכם וראש שקט לזמן ארוך.

פרויקטים אחרונים

פוסטים אחרונים