אודותינו

עבודות גובה וסנפלינג - א.ש. עבודות גובה

א.ש. עבודות גובה מציעים מענה לעולם הרחב בתחום הבניה, לחברות קבלנות, חברות בניה, למוסדות, בניינים ולקוחות פרטיים בתחום עבודות הגובה. בבחירת קבלן לעבודה בגובה על הלקוח לקחת בחשבון את הניסיון המוכח של נותן השירות. אנחנו בא.ש. עבודות גובה בעלי ניסיון רב במגוון עבודות גובה שונות, ובעלי מספר רב של לקוחות מרוצים כאסמכתא.

עבודות גובה בבניין

חברתנו מתמחה במגוון של עבודות גובה בתחום הבניין. החל מניקוי ושיקום מעטפת, וכלה באיטום המעטפת וחיזוק אריחי שיש. בחירה בחברה מקצועית ובעלת ניסיון תוכל לחסוך כסף רב כאשר מדובר בפרויקטים גדולים. חילוק נכון של העבודה, וביצועה כראוי, חוסכת הרבה כאב גם לחברות הבנייה, וגם לנו הקבלנים. אנחנו מומחים בעבודה כוללת על חזיתות הבניין. החל מניקוי המעטפת בשיוף או בלחץ מים לפי סוג האבן. בחריצת הפוגות כדי להכין אותן לאיטום כל ידי כוחלה וסיקה. וכלה בחיזוק אריחי שיש, החלפת אריחי שיש שנשברו, נסדקו או יוצרים מדרגה. ותיקון של שברי החיפויי שיש על ידי דבק שיש או רובה. ובמידת הצורך, מריחת סילר על החיפויי השיש. א.ש. עבודות גובה מתמחה בהכנת חזיתות הבניין למסירה לדיירים. נשמח לעמוד לשירותיכם בעבודה מקצועית, יסודית ואסתטית על גבי מעטפת הבניין או הבניינים בפרויקט שלכם.

עבודות גובה ללקוחות פרטיים

במידה ונתקלתם בבעיה בגובה, חשוב לבחור באנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע בתחום המבוקש. תחום עבודות הגובה וגלישת הסנפלינג הוא תחום רחב. עליכם לוודא כי בעל המקצוע יודע כיצד לבצע את העבודה הדרושה ועשה עבודות דומות בעבר. שכן, לא תרצו שחברת עבודות גובה שעוסקת בניקוי חלונות לדוגמה, תבצע עבורכם שיקום קירות בטון. נוסף על כך, מאז כניסת הגלישה בסנפלינג לתחום עבודות הגובה, אפשר להגיד בבטחה שעבודות שבעבר היו מסובכות ויקרות יותר לביצוע, קיבלו מענה מהיר, יעיל וחסכוני יותר. במידה ואתם צריכים לפתור בעיה בגובה, נשמח לחלוק את הידע וניסיון שלנו, להסביר ולהביא דוגמאות לפתרונות מוצלחים שכבר יישמנו בבעיות דומות לשלכם.

עבודה נכונה

היתרון הבולט בשירותי עבודות גובה מחברה מנוסה ומקצועית, זה חיסכון של זמן וכסף, על ידי חילוק העבודה בצורה נכונה על גבי פיגומים, במות הרמה וסנפלינג. אך מעבר לזה, ישנם נקודות ספציפיות שניתן לגשת אליהן רק בסנפלינג. הניסיון שאנחנו מביאים עמנו בעבודות גובה מאפשר לנו לצפות את זמני העבודה המשוערים ומה נדרש כדי לבצע את העבודה ביעילות ובמהירות. עם השנים פתחנו שיטות יצירתיות למענה איכותי ופתרונות שונים לכל סוגי הלקוחות, הסנפלינג מאפשר לנו לבצע עבודות בגובה על הצד הטוב ביותר.

בטיחות בגובה

עוד חשוב לציין, כי חברתנו שמה בראש ובראשונה את נושא הבטיחות בעבודה בגובה. אנחנו מצוידים בכל האישורים והביטוחים הנדרשים, ועובדים עם ציוד בהתאם לתקן הישראלי הנדרש.

צרכי הלקוח

בין אם מדובר בחברות הבנייה הגדולות הזקוקות לעבודה על מעטפת הבניין מאלף עד תו, או בין אם מדובר בבעל דירה הזקוק לאיטום קיר חיצוני לקראת החורף, אנחנו נבין את צרכי הלקוח, נעמיד בפניו את האפשרויות הקיימות ואת ההחלטה הסופית יוכל להחליט בהתאם לאפשרויות המוצגות בפניו.

עבודה בגובה בתחום הבניין

נשמח לעמוד לרשותכם עם מגוון רחב של שירותים בתחום עבודות גובה בבניין:

עבודה בגובה ללקוחות פרטיים

נשמח לסייע לכם בכל בעיה בגובה. נוכל להסביר ולייעץ בגובה העיניים על כל בעיה שצצה. החל מרטיבות בקיר חיצוני, חיזוק אריחי שיש, איטום לקראת החורף, שיפוץ וצביעה של מבנים, אינסטלציה חיצונים, התקנת מרזבים, הרחקת יונים, תליית שלטים, שיקום קירות בטון, התקנת מצלמות וציוד אבטחה ועוד.

פרויקטים שבוצעו

חברתנו בעלת ניסיון רב התחום העבודה בגובה. ביצענו פרויקטים רבים עבור מגוון חברות ולקוחות, על הצד הטוב ביותר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן